Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
2309A-1DCG8
  • Manufacturer: Renesas Electronics America Inc
  • Product NO: 2309A-1DCG8
  • Package: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 4302
  • Bulk purchase price:
  • Description: Zero Delay Buffer IC 133MHz 1 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Parameters
Mfr Renesas Electronics America Inc
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type Zero Delay Buffer
PLL Yes with Bypass
Input LVTTL
Output LVTTL
Number of Circuits 1
Ratio - Input:Output 1:9
Differential - Input:Output No/No
Frequency - Max 133MHz
Divider/Multiplier No/No
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package 16-SOIC
Base Product Number 2309A
Zero Delay Buffer IC 133MHz 1 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)