FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
CDC421250RGER
  • Manufacturer: Texas Instruments
  • Product NO: CDC421250RGER
  • Package: 24-VFQFN Exposed Pad
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 1558
  • Bulk purchase price:
  • Description: Clock Generator IC 250MHz 1 24-VFQFN Exposed Pad
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Differential - Input:Output No/Yes
Frequency - Max 250MHz
Divider/Multiplier Yes/No
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package 24-VQFN (4x4)
Base Product Number CDC421250
Clock Generator IC 250MHz 1 24-VFQFN Exposed Pad