DSH015-TL-E - onsemi Logic - ICONE-chip,IntegrationCircuit , Semiconductor Distributors, IC Chips
Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
DSH015-TL-E
  • Manufacturer: onsemi
  • Product NO: DSH015-TL-E
  • Package:
  • Stock: 30
  • Bulk purchase price:
  • Description: SWITCH DIODE 0.15A 50V
Parameters
Manufacturer onsemi
Series *
Package Bulk
Product Status Active
RoHS Status Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL) 1 (Unlimited)
REACH Status Vendor Undefined
ECCN EAR99
HTSUS 8541.10.0070
Standard Package 3,000
SWITCH DIODE 0.15A 50V