FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
ISPGDX240VA-7B388I
  • Manufacturer: Lattice Semiconductor Corporation
  • Product NO: ISPGDX240VA-7B388I
  • Package: 388-BBGA
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 4086
Independent Circuits 1
Current - Output High, Low 12mA, 24mA
Voltage Supply Source Single Supply
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)