FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
ISPGDX240VA-7BN388
  • Manufacturer: Lattice Semiconductor Corporation
  • Product NO: ISPGDX240VA-7BN388
  • Package: 388-BBGA
  • Stock: 9584
  • Bulk purchase price:
  • Description: Crosspoint Switch 1 x 240:240 388-FPBGA (23x23)
Independent Circuits 1
Current - Output High, Low 12mA, 24mA
Voltage Supply Source Single Supply
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)