Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
IXFA10N60P-TRL
  • Manufacturer: IXYS
  • Product NO: IXFA10N60P-TRL
  • Package:
  • Stock: 800
  • Bulk purchase price:
  • Description: MOSFET N-CH 600V 10A D2-PAK
Parameters
Mfr IXYS
Series HiPerFET™, Polar
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Product Number IXFA10
MOSFET N-CH 600V 10A D2-PAK