FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
IXTT75N20L2
  • Manufacturer: IXYS
  • Product NO: IXTT75N20L2
  • Package: -
  • Stock: 9579
  • Bulk purchase price:
  • Description: MOSFET N-CH 200V 75A DPAK
Parameters
Mfr IXYS
Series Linear L2™
Package Tube
Product Status Active
FET Type -
Technology -
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C -
Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Vgs(th) (Max) @ Id -
Operating Temperature -
Mounting Type -
Supplier Device Package -
Package / Case -
Base Product Number IXTT75
MOSFET N-CH 200V 75A DPAK