FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
LB11851FA-BH
  • Manufacturer: onsemi
  • Product NO: LB11851FA-BH
  • Package: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 4307
  • Bulk purchase price:
  • Description: Motor Driver PWM 10-Micro
Current - Output -
Voltage - Supply 6V ~ 16V
Voltage - Load -
Operating Temperature -40°C ~ 90°C (TA)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)