Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
MSC360SMA120S
  • Manufacturer: Microchip Technology
  • Product NO: MSC360SMA120S
  • Package:
  • Stock: 210
  • Bulk purchase price:
  • Description: MOSFET SIC 1200 V 360 MOHM TO-26
Parameters
Mfr Microchip Technology
Series -
Package Tube
Product Status Active
Base Product Number MSC360
MOSFET SIC 1200 V 360 MOHM TO-26