NC7SZD384M5X - onsemi Logic - ICONE-chip,IntegrationCircuit , Semiconductor Distributors, IC Chips
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
NC7SZD384M5X
  • Manufacturer: onsemi
  • Product NO: NC7SZD384M5X
  • Package: SC-74A, SOT-753
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 5898
  • Bulk purchase price:
  • Description: Bus Switch 1 x 1:1 SOT-23-5
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Type Bus Switch
Circuit 1 x 1:1
Independent Circuits 1
Current - Output High, Low -
Voltage Supply Source Single Supply
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C