FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
NTB45N06L
  • Manufacturer: onsemi
  • Product NO: NTB45N06L
  • Package:
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 6287
  • Bulk purchase price:
  • Description: MOSFET N-CHAN LL 45A 60V D2PAK
Product Status Obsolete
Base Product Number NTB45
MOSFET N-CHAN LL 45A 60V D2PAK