Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
NTB52N10
  • Manufacturer: onsemi
  • Product NO: NTB52N10
  • Package:
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 2651
  • Bulk purchase price:
  • Description: MOSFET N-CHAN 52A 100V D2PAK
Parameters
Mfr onsemi
Series -
Package Tube
Product Status Obsolete
Base Product Number NTB52
MOSFET N-CHAN 52A 100V D2PAK