FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
PSMN9R5-100PS,127
  • Manufacturer: Nexperia USA Inc.
  • Product NO: PSMN9R5-100PS,127
  • Package: TO-220-3
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 5
  • Bulk purchase price:
  • Description: N-Channel 100 V 89A (Tc) 211W (Tc) Through Hole TO-220AB
Parameters
Mfr NXP Semiconductors
Series *
Package Bulk
Product Status Active
N-Channel 100 V 89A (Tc) 211W (Tc) Through Hole TO-220AB