Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJB200G06A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJB200G06A
  • Package:
  • Stock: 80
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-263 N 60V 200A Transistors F
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Active
TO-263 N 60V 200A Transistors F