FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJB200G06B
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJB200G06B
  • Package:
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 80
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-263 N 60V 200A Transistors F
Parameters
Mfr Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
Product Status Active
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package TO-263
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
TO-263 N 60V 200A Transistors F