FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJB70G10A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJB70G10A
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-263 N 100V 70A Transistors F
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Product Status Active
TO-263 N 100V 70A Transistors F