Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJD120N04A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJD120N04A
  • Package:
  • Stock: 250
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-252 N 40V 120A Transistors F
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Active
TO-252 N 40V 120A Transistors F