Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJD18GP10AQ
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJD18GP10AQ
  • Package:
  • Stock: 250
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-252 P 100V 18A Transistors F
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Active
TO-252 P 100V 18A Transistors F