FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJD30N02A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJD30N02A
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-252 N 20V 30A Transistors FE
Product Status Active
TO-252 N 20V 30A Transistors FE