FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJD40N04A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJD40N04A
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-252 N 40V 40A Transistors FE
Product Status Active
TO-252 N 40V 40A Transistors FE