FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJD45G10AQ
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJD45G10AQ
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-252 N 100V 45A Transistors F
Product Status Active
TO-252 N 100V 45A Transistors F