FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJD80N03B
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJD80N03B
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-252 N 30V 80A Transistors FE
Product Status Active
TO-252 N 30V 80A Transistors FE