FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJD90N06A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJD90N06A
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-252 N 60V 90A Transistors FE
Product Status Active
TO-252 N 60V 90A Transistors FE