Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJG20N06A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJG20N06A
  • Package:
  • Stock: 500
  • Bulk purchase price:
  • Description: PDFN(5x6) N 60V 20A Transistors
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Active
PDFN(5x6) N 60V 20A Transistors