FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJG30N06A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJG30N06A
  • Bulk purchase price:
  • Description: PDFN(5x6) N 60V 30A Transistors
Product Status Active
PDFN(5x6) N 60V 30A Transistors