FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJG90G10A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJG90G10A
  • Bulk purchase price:
  • Description: PDFN 5x6 N 100V 90A Transistors
Product Status Active
PDFN 5x6 N 100V 90A Transistors