FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJGD20G10A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJGD20G10A
  • Bulk purchase price:
  • Description: DFN5060 N 100V 20A Transistors
Product Status Active
DFN5060 N 100V 20A Transistors