Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJP70G10A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJP70G10A
  • Package:
  • Stock: 100
  • Bulk purchase price:
  • Description: TO-220 N 100V 70A Transistors F
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Series -
Package Tube
Product Status Active
TO-220 N 100V 70A Transistors F