FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJQ50N03A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJQ50N03A
  • Bulk purchase price:
  • Description: DFN(3.3x3.3) N 30V 50A Transist
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Product Status Active
DFN(3.3x3.3) N 30V 50A Transist