FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJQ50N03B
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJQ50N03B
  • Package:
  • Datasheet: PDF
  • Stock: 500
  • Bulk purchase price:
  • Description: DFN(3.3x3.3) N 30V 50A Transist
Parameters
Mfr Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd
Product Status Active
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 8-DFN (3.3x3.3)
Package / Case 8-PowerVDFN
DFN(3.3x3.3) N 30V 50A Transist