Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJQ62G06A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJQ62G06A
  • Package:
  • Stock: 500
  • Bulk purchase price:
  • Description: DFN3333 N 60V 62A Transistors F
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Active
DFN3333 N 60V 62A Transistors F