Trustpilot
FIRST SHOPPING ORDER
FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJS10N04A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJS10N04A
  • Package:
  • Stock: 400
  • Bulk purchase price:
  • Description: SOP-8 N 40V 10A Transistors FET
Parameters
Mfr Yangjie Technology
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Product Status Active
SOP-8 N 40V 10A Transistors FET