FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJS15G10C
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJS15G10C
  • Bulk purchase price:
  • Description: SOP-8 N 100V 15A Transistors FE
Product Status Active
SOP-8 N 100V 15A Transistors FE