FIRST ORDER
FREE 10% DISCOUNT
EXCLUSIVE TO NEW CUSTOMERS
banner_page
YJS18N03A
  • Manufacturer: Yangjie Technology
  • Product NO: YJS18N03A
  • Bulk purchase price:
  • Description: SOP-8 N 30V 18A Transistors FET
Product Status Active
SOP-8 N 30V 18A Transistors FET